0542 868 73 33

Beşparmak Rent A Car Logo

İletişim: +90 542 868 73 33

Beşparmak Rent A Car BlogErcan Havalimanından Sizi Karşılıyoruz. Kıbrıs Kiralık Araba

Ercan Havalimanından Sizi Karşılıyoruz.

Beşparmak Kıbrıs rent a car olarak yeni araçlarımızla hizmet vermeye devam etmekteyiz. Üst seviye araçlar ve son model araç seçenekleri ile konfor ve ekonomik fiyatlarımızla müşterilerimizin memnuniyeti için uğraşmaktayız.

Kıbrıs Araba Kiralama Servisi
Yüksek müşteri memnuniyeti için Kıbrıs araba kiralama servisi olarak ihtiyaçlarınızı kolayca karşılayabilecek hizmetler sunmaktayız. Geniş araç filomuz, güler yüzlü personelimiz ,son model ağırlıklı araçlarımız ve sürekli olarak takip ettiğimiz araçların bakımları ile size kaliteli bir hizmet sunmaktayız. Kıbrıs araç kiralama firması olarak tüm hizmetlerimiz kalite ve nitelikli olarak uygulamayı kendine prensip haline getirmiş bir firmayız.

Ercan Havalimanından Sizi Karşılıyoruz. .
.
Kıbrıs’ta araca mı ihtiyacınız var? Web sitemizden isterseniz araçlarımızı inceleyebilirsiniz. Ekonomik fiyat seçenekleri ile istediğiniz arabayı rezervasyonunu yapabilirsiniz. Aracınızı ister ev ister havalimanı istediğiniz yere teslim etmekteyiz. Kıbrıs’ta unutmamanız gereken önemli bir bilgi ise trafik sol şeritten gerçekleşmektedir. Trafik Kuralları ve levhaları ile Türkiye ile aynıdır. Her ülkenin vatandaşının ehliyeti Kıbrıs’ta geçerlidir. Kıbrıs’ta ister iş ister seyahat amaçlı olun bizim için hiç fark etmez. Kıbrıs rent a car firması olarak aracınızı istediğiniz yere teslim eder size de yolculuğunu tadını çıkarmak kalır. Kıbrıs araba kiralama size iyi yolculuklar diler.